SKAITYTOJŲ ĮRAŠAI

Lituanistų miestelis

2010-07-25

Lituanistų miestelis

Neseniai susikūrė naujas lietuvių kalbos mokytojų grupės interneto dienoraštis. Jame lietuvių kalbos mokytojai rinksis, kai norės pasidalinti džiaugsmais, rūpesčiais ir atradimais, kai norės paklausti ar tiesiog paplepėti, kai dirbs, kai ieškos medžiagos, kai reikės pasitikrinti ar tiesiog išgirsti kolegų nuomonę. Vykdomos diskusijos apie knygas ir filmus, spektaklius ir vadovėlius, gyvenimą mokykloje ir už jos, pagalba vieni kitiems sprendžiant pedagogines situacijas.
Puslapis ( http://www.kalbam.lt/lietuviu/ ) turėtų būti naudingas viesiems lituanistams.

Komentarai

 1. Ankstiryta

  2013 m. Lietuvių kalbos ir literatūros BE ir Lietuvių kalbos įskaitos programų projektai- štai dabar aktualiausia problema, kurią gvildena lituanistai ( http://www.kalbam.lt/?p=7607&cpage=1#comment-3920 ).

 2. ...

  nežinau, keičiau, mainiau tuos slaptažodžius…nė per kur…kaip čia įeiti, kaip čia ką rasti…gal aš daug metų dirbdama nukvailėjau…niekas neatsidaro, niekas neatsisiunčia tam “miestely”…

 3. Aldona

  Koks čia gali būti lituanistų miestelis? Ar tai juokinga? Mokytojai subanalėjo. Kažkokios aferos, kažkokios nesąmonės, rimto darbo neišmano. Aplinkos daiktus reikia įvardinti, paskaičiuoti, pamatuoti. Paimkime statistines lenteles, sugrupuokime, sudėliokime ir sužinosime visų kvailysčių vertę. Atia, nešdinkitės iš čia toliau.

 4. dalykas

  Poniai Aldonai, bandžiau irgi kažkam priekaištauti kaip į sieną. Kam? Sau ar jiems? Niekam…Vadinasi,dirbkime vardan vaikų, kokie jie bebūtų, sunkiai dirbkime ir dirbame, bet dejuokime viešai atsargiai, nes paskui, kaip atrodome vaikų tėvams. Man skaudu. Negaliu. Ir nerašinėkime beprasmiškai forumuose. Geriau sumąstykime, ką per pamokas visiems vaikams ką įdomiau sukurti… Turbūt beviltiškai kalbu. Žodžiu, dirbkime. Ačiū.

 5. Oluwaseyi

  Man asmeniskai knyga patkio, bet ji toli grazu nera tokia pagal kuria gali mokytis bendravimo su moterimis (jei to reikia). Ten yra geru pastabu, bet yra geresniu knygu, informatyvesniu. Beje labai skeptiskai ziurit i tai, yra realybes sou pick up artits, ten mistikas turejo mokynius ir is ju jam reikejo paversti kaip ir mergisiai, na rezultatai stebinantys. Paziurekit patys

Įkelti įrašą
TINKLARAŠČIŲ SRAUTAS
Pasiūlyti tinklaraštį
Elena Tervidytė - žurnalistė, fotografė, dekabristė